Získejte více s kartou Více výhod

Ještě výhodnější ceny

Ještě výhodnější ceny

Každý měsíc pro Vás připravujeme nabídku zajímavých přípravků za velmi atraktivní ceny. Pro držitele karty Více výhod pak nabízíme vybrané přípravky za ještě výhodnější ceny. Hledejte v našem letáku a na lékárnách cenovky Více výhod a nakupte tak za bezkonkurenční ceny.

Rady pro Vaše zdraví

Víme, že vyznat se ve zdravotní problematice může být pro Vás složité. Náš odborný tým pro Vás každý měsíc připravuje novinky a zajímavé informace ze zdravotních oblastí, o které máte zájem. Vyberte si témata, která Vás zajímají nejvíce a získejte tak relevantní odborné informace z dané oblasti.

Rady pro Vaše zdraví
Osobní slevové kupóny

Osobní slevové kupóny

Vážíme si Vás a jako poděkování máme připravenou speciální odměnu - Vaše osobní slevové kupóny. Kupóny Vám nahráváme přímo na Vaši kartu Více výhod. Nemusíte nic tisknout, stačí předložit kartu ve Vaší lékárně. Pro ověření Vašich aktuálních slevových kupónů se přihlaste do Vašeho účtu.

Nejúžasnější nabídka 1+1

Každý měsíc Vám nabízíme atraktivní nabídku prémiových značek v akci 1+1. Tyto přípravky jsou k dostání pouze v Magistra lékárnách.

Nejúžasnější nabídka 1+1

Tato webová stránka používá pouze cookies, které jsou nezbytné kvůli správnému fungování, bezpečnosti a řádnému zobrazování na počítači nebo na mobilním telefonu, fungujícímu vyplňování a odesílání formulářů apod. Technické cookies není možné vypnout, bez nich by webová stránka nefungovala správně.

ROZUMÍM